Záložník Realu Madrid Toni Kroos se podělil o svůj názor na skutečnost, že dres s číslem 8, který pro klub nosil, bude v příští sezóně předán Federico Valverde.

„V příští sezóně bude moje číslo 8 k dispozici. Bylo by pro mě velkou ctí předat své číslo tomuto mladému muži Federicu Valverdemu,“ citovala Kroose Marca.

Kroosovy komentáře demonstrují jeho nezištnost a touhu podporovat růst a rozvoj svého mladšího spoluhráče. Spíše než lpění na ikonickém čísle, které nosí, vidí Kroos příležitost předat pochodeň a ukázat svou víru ve Valverdeho schopnosti.

Záložník Realu Madrid Toni Kroos

Toto gesto vypovídá o Kroosově charakteru a jeho prioritách nad rámec jeho vlastních úspěchů na hřišti. Uvědomuje si význam dresu s číslem 8 v Realu Madrid a cítí, že by bylo výsadou svěřit ho nadějnému hráči, jakým je Valverde.

Kroos pokorně nabízí svému spoluhráči Valverdemu košili s číslem 8

Kroosova pokora a týmová mentalita jsou skvělým příkladem pro jeho kolegy. Jeho ochota ustoupit stranou a posílit další generaci odráží značku skutečného vůdce – toho, komu záleží více na kolektivním úspěchu týmu než na individuálních oceněních.

Aby poskytl nějaké zázemí, německý záložník přestoupil do Realu Madrid z Bayernu Mnichov již v roce 2014. Za dobu svého působení v klubu odehrál Kroos neuvěřitelných 465 zápasů ve všech soutěžích, v nichž vstřelil 28 gólů a přidal 99 asistencí.

Během svého slavného působení na Santiago Bernabéu dosáhl Kroos fenomenálního úspěchu, když neuvěřitelně pětkrát vyhrál Ligu mistrů UEFA, čtyřikrát titul v La Lize a čtyřikrát Superpohár UEFA.

Navzdory těmto pozoruhodným úspěchům zůstal Kroos během své kariéry při zemi a pokorný. Je široce respektován nejen pro své prvotřídní výkony na hřišti, ale také pro svůj příkladný charakter a vedení mimo něj.

Kroosovi spoluhráči a trenéři často mluví o jeho profesionalitě, obětavosti a obětavém přístupu ke hře. V šatně je považován za vzor, ​​který předává svou moudrost a zkušenosti, aby pomohl vychovat další generaci hvězd Realu Madrid.

Kroos je kromě svých zážitků na hřišti také známý svou charitativní prací a oddaností komunitě. Využil svou platformu k podpoře různých sociálních a humanitárních věcí, čímž prokázal svůj soucit a touhu mít pozitivní dopad.

Ve sportu, kde ega a individuální ocenění mohou mít někdy přednost, Kroosovo neochvějné zaměření na kolektivní úspěch týmu a jeho opravdová péče o ostatní ho odlišují jako skutečnou ikonu hry. Jeho odkaz v Realu Madrid bude definován nejen jeho pozoruhodnými úspěchy, ale také trvalým dopadem, který měl na své okolí.

Myslíte si, že gesto Toniho Kroose, aby předal své ikonické triko číslo 8 Valverdemu, je:
Nezištný krok, který ukazuje skvělé vedení a týmového ducha
100%
Zbytečné gesto, které si měl Kroos nechat pro sebe
0%
Voted: 1